HAMAM & SPA


BEDENİNİZ VE RUHUNUZ HAK ETTİĞİ RAHATLIĞA KAVUŞSUN

Hayal edin… Side’nin kalbinde yer alan Diamond Beach Hotel&Spa’da keyifli bir spa deneyimi ile yenilendiğinizi, yorgun anılarınızdan uzaklaştığınızı ve stresten arındığınızı…


Spa&Wellness için doğru adres, Side’nin eşsiz manzarasına kurulu Diamond Beach Hotel&Spa’dır. Gün içerisinde sahilde ve havuz kenarında otelimizin sunduğu farklı aktivitelerle vakit geçirebilir, bu aktivitelerin tatlı yorgunluğunu gün sonunda spa salonumuzda üzerinizden atabilirsiniz.

Diamond Beach Hotel&Spa, aynı zamanda müşterilerine Türk hamamı, sauna, jakuzzi, ısıtmalı kapalı havuz, cilt ve vücut bakımı imkanları da sunuyor. Geçmişten günümüze gelen, uzun yıllardır kültürel varlığını koruyan geleneksel Türk hamamı, misafirlerimize büyük bir hafiflik yaşatıyor. Temizlik ve dinlenmişlik hissi tatil keyfinizi iki katına çıkaracak, kendinizi ferahlamış ve yenilenmiş hissettirecek.

Yaz tatilinin yanı sıra kış aylarında da konaklamak için otelimizi tercih eden misafirlerimize kusursuz hizmet sunuyoruz. Bu sebeple ısıtmalı kapalı havuz sistemimizle yüzmenin keyfini soğuk havalarda da çıkarabilirsiniz.