HAVUZ & PLAJ


SINIRSIZ YÜZME KEYFİ İÇİN BİZİ TERCİH EDİN!

Diamond Beach Hotel&Spa olarak tüm konuklarımıza farklı havuz seçenekleri sunuyoruz. Otelimizde 140 santimetre derinliğe sahip 690 metrekarelik ana havuzumuzun yanı sıra, çocuk havuzu, kapalı yüzme havuzu, dinlenme havuzu ve su kaydırağı havuzu bulunmaktadır. Dört mevsim boyunca suyun keyfini çıkarmanız için özenle inşa edilen havuzlarımızda yorucu bir yılı ardınızda bırakıp kendinizi yenileyebilirsiniz.

Lezzet dolu atıştırmalıklar

Yüzmek, çoğu zaman acıktırır. Bu yüzden size havuz kenarında atıştırabileceğiniz farklı lezzetleri bir arada sunuyoruz. Dilerseniz yazın sıcağında serinlemek için dondurma yiyin, soğuk bir şeyler için. Dilerseniz de pasta ve gözleme çeşitlerimizin tadına bakın.

Bembeyaz kumsalında güneşlenebileceğiniz bir plaj

Diamond Beach Hotel&Spa’ya sadece 250 metre uzaklıkta bulunan özel plajımız, deniz tutkusu olanlara sesleniyor. Bembeyaz, pürüzsüz kumların üzerinde güneşlenmenin keyfine varabilir, güneşin ısıttığı teninizi denizin soğuk sularında serinletebilirsiniz. Ayrıca atıştırmalık bir şeyler istediğinizde Snack bar, serinletici içecekler istediğinizde de Beach Bar size hizmet etmeye hazır.

Gelin, size de şehrin kalabalığından uzakta keyifli bir tatil yaşatalım!