RESTAURANT & BAR


PROFESYONEL ŞEFLERİMİZİN ELLERİNDEN ÇIKAN LEZZETLER

Tüm damak tatlarına hitap ettiğimiz geniş lezzet yelpazesine sahip restoranımızda sizi de ağırlamaktan mutluluk duyarız! Sunduğumuz en lezzetli yiyeceklerle bu tatilin tadı damağınızda kalacak…


Diamond Beach Hotel&Spa, bünyesinde bir açık büfe ana restoran, iki A la Carte restoran, bir snack restoran ve bir de pastane barındırıyor. 500 iç, 200 dış mekan olmak üzere toplamda 700 kişilik ana restoranımızda tüm misafirlerimize birbirinden lezzetli yiyecekler sunuyoruz. Ayrıca toplamda 60 kişilik olan A la Carte restoranlarımızda da Osmanlı ve Akdeniz mutfağından esintilerle buluşturuyoruz otelimizin değerli konuklarını.

Geniş lezzet yelpazemizle hizmetinizdeyiz

Ana restoranımızda yeni güne yeni bir başlangıç yapmanız için açık büfe kahvaltı ve brunch sunuyoruz. Özenle hazırladığımız, sunumu ve lezzeti konusunda titizlikle çalıştığımız bu yiyecekler size kendinizi mutlu hissettirecek. Çeşitli kahvaltılıklardan meyvelere, taze sebzelerden pasta ve kek çeşitlerine, ekmeklerden böreklere kadar uzanan geniş lezzet yelpazemiz ile tüm damak tatlarına hitap ediyoruz. Kahvaltı ve brunchın yanı sıra gün içerisinde öğle yemeği, snack, çay, kahve, pasta, gözleme, akşam yemeği ve hatta gece büfesi hizmeti sunuyoruz.

Günü serinletici içeceklerle sonlandırmak isteyenlere…

Günün sonunda deniz ürünlerinden makarnalara, çorbalardan salatalara uzanan keyifli bir akşam yemeğinin ardından sizleri otelimizin barlarında ağırlamaya hazırız. Yemeğin üzerine sevdiklerinizle bir araya gelmek, bir şeyler içmek ve eğlenmek istiyorsanız otelimizde bulunan Lobi Bar, Kokteyl Bar, Pool Bar, Disko Bar size hizmet etmeye hazır.