AKTİVİTELER


ZUMBADAN SU JİMNASTİĞİNE…
DIAMOND PREMIUM HOTEL’DE SINIRSIZ EĞLENCE!


Keyifli bir tatilin anahtarı, eğlenceli aktivitelerdir. Bu anlayışla çizdiğimiz yolda otelimize konaklamak için gelen misafirlerimizi eğlencenin doruklarına çıkarıyoruz. Su sporlarından dans gösterilerine, canlı müzik performanslarından bilardoya… Diamond Premium Hotel&Spa’da eğlencenin sınırı yok!

Tatil boyunca keyifli aktivitelerle vakit geçirmek, su sporlarıyla eğlenmek ve dans gösterileriyle unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız tek adresiniz Diamond Premium Hotel&Spa olmalı. Otelimizi, tüm misafirlerimizin faydalanabileceği aktivitelerle daha benzersiz hale getiriyoruz ve sizlere arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte çeşitli oyunlar oynayarak eğlenebileceğiniz, yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz ve hep gülümseyerek hatırlayacağınız bir dünya sunuyoruz.

Çeşitli su sporlarıyla tatil keyifinizi iki katına çıkarıyoruz…

Otelimizin hijyenik ve geniş havuzu, pek çok su sporuna elverişlidir. Dilerseniz farklı şekil ve boyutlardaki su kaydıraklarından suya atlayarak sıcak yaz günlerinde serinleyebilir, dilerseniz su jimnastiği, su sporları ve farklı havuz oyunlarıyla vakit geçirebilirsiniz.

Hem gündüz, hem gece!

Diamond Premium Hotel&Spa’da dart, su jimnastiği, su sporları, motorlu su sporları, aerobik, boccia, plaj voleybolu, zumba, masa tenisi, farklı havuz oyunları, bilardo gibi gündüz aktiviteleri ile gün içerisinde eğlenceli vakit geçirebileceğiniz farklı aktivite seçenekleri bulunuyor.

Otelimizde sınırsız eğlence akşam da devam ediyor! Canlı müzik performanslarımız ile müziğe doyabilirsiniz. Ayrıca amfi tiyatroda gerçekleştirdiğimiz etkileyici gösterilerin yanı sıra otelimizin gece kulübünde içkinizi yudumlayabilir, keyifle dans edebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak sağlıklı yaşamın olmazsa olmazlarından spor aktivitelerini de göz önünde bulunduruyor, fitness salonumuzu sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Dans, müzik, spor, eğlence… Diamond Premium Hotel tatilinizin her anını güzel şeylerle değerlendirebileceğiniz bir dünya. Günlük hayatın yaşattığı stresten uzaklaşmak, yorgunluğunuzu gidermek, kendinizi bambaşka bir dünyada hissetmek ve aynı zamanda da en eğlenceli aktivitelerle eğlenmek istiyorsanız ikinci eviniz Diamond Premium Hotel&Spa’da yeriniz hazır!