HAMAM & SPA


HUZUR, SAKİNLİK VE YAŞAM ENERJİSİNİN TEK ADRESİ

Tatilin tatlı yorgunluğunu üzerinizden atmak, stresten arınmak ve huzurlu anlar geçirmek için Diamond Premium Hotel & Spa olarak misafirlerimize masaj ayrıcalığı sunuyoruz. Profesyonel ve güleryüzlü ekibimizle hak ettiğiniz mutluluk, huzur ve dinginliğe kavuşmanızı sağlıyoruz. 

Masaj huzurdur…

Masaj huzur, dinginlik ve sakinlik verir. Ruhu dinlendirir, adeta psikolojik terapidir… Günlük hayatın stresiyle yorulan vücudunuzun ve zihninizin dinlenmesini, stresten arınmasını sağlar. Ayrıca fiziksel iyileştirici gücü de vardır. Masaj sayesinde eklem ve baş ağrıları, burkulmalar, yumuşak doku romatizmaları gibi sorunları  ortadan kaldırabilmeniz mümkün.

Tüm bu sebeplerle, Diamond Premium Hotel&Spa olarak misafirlerimize masaj hizmeti sunuyoruz. Otelimizin hijyenik ve profesyonel masaj salonlarında huzur ve stresten arınabileceğiniz gibi tatilin tatlı yorgunluğunu da üzerinizden atabilirsiniz. Masaj alanında uzman kadromuzla, doğal ve organik ürünleri etkili teknik ve tedavi yöntemlerle uygulayarak, odadan dinlenmiş bir şekilde ayrılmanızı garanti ediyoruz. Pozitif enerjiyle dolmanızı ve yaşama  sağlıyoruz.

Sunduğumuz güzellikler masajla sınırlı değil!

Tatilin eğlence kadar ‘dinlenmek’ olduğunun bilinciyle vücudunuzu yorgunluktan arındırmak için otel misafirlerimize sınırsız imkanlar sunuyoruz. Masajın yanı sıra otelimizde sauna, Türk hamamı, buhar banyosu, dinlenme alanı, cilt ve vücut bakımının da doyumsuz keyfini yaşayabilirsiniz. Sıcak suyun, buharın ve sihirli parmakların rahatlatıcı etkisiyle kendinizi Diamond Premium Hotel&Spa’da yenilenmiş hissetmeye hazır olun!

Kendini bulutların üzerinde hissetmek isteyenlere…

Vücudunuzu dinç tutmak, kendinizi rahatlamış ve bulutların üzerindeymiş gibi hissetmek istiyorsanız siz de Diamond Premium Hotel&Spa’yı tercih edin, huzura ve mutluluğa bir adım atın…