MİNİ CLUB


MİNİKLER MİNİ CLUB’TA TATİLİN TADINI ÇIKARIYOR!

Diamond Premium Hotel&Spa olarak otelimizin minik ve sevimli misafirlerini de unutmadık! Çocuklar özenle tasarladığımız Mini Club’ta sınırsız eğlencenin tadını çıkarıyor. Dans, müzik, oyun, yarışma, çizgi film, doğum günü partileri ve daha pek çok şey minikler için sunduğumuz Mini Club’ta!


Çocuklar en değerli varlıklarımızdır. Onların bir tebessümleri tüm dünyaya bedeldir. Gülmeleri, eğlenmeleri ve tatilin tadını çıkarmaları için Diamond Premium Hotel&Spa olarak onlara Mini Club’ta sınırsız eğlence imkanı sunuyoruz. Otelimizin Mini Club bölümü, 04-12 yaş arası tüm çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri için tasarlanmıştır. Ayrıca Mini Club’ta minik misafirlerimizin tatilde diğer çocuklarla arkadaşlıklar kurabilmeleri, oyunlar oynayabilmeleri ve eğlenirken öğrenebilmeleri için çeşitli aktiviteler gerçekleştirilmektedir.

Peki, Mini Club’ta neler var?

Neler yok ki! Aktivite odası, oyun bahçesi, el sanatları etkinlikleri, açık çocuk havuzu, mini disco, yarışmalar ve daha neler neler… Mini Club’un hizmet verdiği saatler içerisinde düzenlenen özel gündüz aktiviteleri ile minik misafirlerimiz eğlenceye doyacak. Dilediklerinde odalardaki çizgi film kanallarında çizgi film izleyebilecek, dilediklerinde dans edebilecek, dilediklerinde ise yarışmalarla tatlı rekabetler yaşayacaklar. Ayrıca Mini Club olarak çocuklar için haftalık özel doğum günü partileri de düzenliyoruz. Çocuklar tatilin tadını Diamond Premium Hotel&Spa’da çıkarıyor!

Minikler de müzik ve dansa doyuyor!

Ebeveynleri olarak tatilde gece eğlencelerine katılmak, dans etmek ve müzik dinlemek istiyor fakat çocuğunuz için tüm bunlardan mahrum kalıyor olabilirsiniz. Sizi düşünerek çocuklarınızı akşam saatlerinde eğlenebilecekleri, tıpkı sizin gibi dans edebilecekleri Mini Disco bölümünde ağırlıyoruz. Ayrıca Diamond Premium Hotel & Spa olarak çocuğunuz için güvenilir ve deneyimli bebek bakıcısı hizmeti de sunuyoruz. Sizi ve çocuklarınızı önemsiyor, tatilde eğlenebilmenizi istiyoruz. Özellikle otelimizin minik konuklarının içlerinde dolup taşan enerjiyi dışarı atabilmeleri için eğlenceli aktiviteler düzenliyor, onları yeni arkadaşlıklar kurmaya davet ediyoruz. Onları seviyoruz! Çünkü çocuklar, en değerli varlıklarımız…