RESTAURANT & BAR


OSMANLI MUTFAĞINDAN İTALYAN LEZZETLERİNE UZANAN YOLCULUK

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı eşsiz güzelliğe sahip Side’de bulunan Diamond Premium Hotel&Spa, zengin açık büfe ve A la Carte restaurantlarıyla misafirlerini ağırlıyor. Güne zengin bir kahvaltı ile başlamanız, lezzetli atıştırmalıkların tadına bakmanız, Osmanlı mutfağından İtalyan mutfağına uzanan geniş gastronomi kültürümüzle tanışmanız için ikinci eviniz Diamond Premium’da sizleri bekliyoruz…


Diamond Premium Hotel&Spa olarak sizlere zengin gastronomi kültürünü sunduğumuz için mutluyuz. Güne zengin bir açık büfe kahvaltı ile başlayabileceğiniz, öğlen ve akşam da açık büfemizdeki lezzetli yiyecekleri tadabileceğiniz restaurantlarımızda hijyeni ön planda tutuyoruz.

Bir açık büfe ana restoran, iki A la Carte restoran, bir snack restoran ve bir pastane ile hizmetinizdeyiz. Günlük spesiyallerimizden ızgara seçeneklerine, diyet yiyeceklerden çeşitli içecek ve tatlılara uzanan geniş lezzet yelpazesine sahibiz. Otelimizin ferah ve eşsiz dizayn edilmiş restaurantlarında her damak tadına uygun yiyecekler mevcut. Ayrıca restoranlarımızda canlı pişirme şovlarının yapıldığı köşede lezzetli yiyeceklerin dansını da izleyebilirsiniz.

Diamond Premium Hotel&Spa’da Osmanlı mutfağının esintilerini de hissedeceksiniz. Osmanlı dönemini yansıtan yiyeceklerin sunulduğu Sultan A la Carte restaurantımızda kendinizi yüzyıllar öncesinde yaşayan biri olarak, saray davetindeymiş gibi hissedeceksiniz. Dönemin geleneksel motiflerini yansıtan dekoratif eşya ve aydınlatmalarla zamanda yolculuk yapacak, hem görsel hem de lezzet şölenini bir arada yaşayacaksınız. Sultan A la Carte restaurantımızda hepiniz birer sultan gibi ağırlanacaksınız!

Osmanlı mutfağının yanı sıra dünya mutfağının farklı lezzetlerini denemek isteyen misafirlerimizi de düşünüyoruz. Bunun için otelimizin Carpaccio A la Carte restoranında İtalyan rüzgarları estiriyoruz! İtalyan mutfağına dair en lezzetli yiyecek seçenekleri, profesyonel aşçılarımızın ellerinden çıkıyor ve misafirlerimiz için hazırladığımız şık masalarda yerini alıyor. Tatilde gününüzü şık bir akşam yemeğinde sonlandırmak istiyorsanız, sizi otelimizin Carpaccio A la Carte restoranında ağırlamak için bekliyor olacağız.

Açık büfe kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği sunduğumuz ana restoranımız toplamda 1,200 kişilik kapasiteye sahipken, Sultan A la Carte restoranımız 100 kişilik ve Carpaccio A la Carte restoranımız da 80 kişiliktir.

Sizleri, çok çeşitli lezzetleri bir arada sunduğumuz restoranlarımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız!